Jeugd wedstrijdverslagen

Indelingen jeugd 2019-2020

De technische jeugdcommissie heeft weer een update gedaan in de elftal indelingen voor het komende seizoen. Hieronder vindt u de laatste updates.

 

  JO19-1 (11x11)      
1 Freek v Sambeek      
2 Jesse vd Ven      
3 Jis Arts      
4 Joost Roelofsen      
5 Joppe Brouwer      
6 Kjell Cornelissen      
7 Mitchel Bisschops      
8 Niels Maas      
9 Robin Willemsen      
10 Sem Jilesen      
11 Silas vd Zanden      
12 Stein Gerrits      
13 Stijn Janssen      
14 Stijn Toonen      
15 Sven Kuipers      
16 Tom vd Hoven      
         
         
T/L Bert van Benthum      
L Kevin Bussemakers      
         
         
  JO17-1 (11x11)     JO17-2 (11x11)
1 Bas Kremers   1 Bram Jansen
2 Cas Brienen   2 Bram v Osch
3 Daan Raaijmakers   3 Cen v Dijk
4 Gijs Thoonen   4 Christian Oexman
5 Jarne Schaap   5 Daan Kerstens                 
6 Kay v Lith   6 Frits vd Boogaard
7 Marijn de Wild   7 Gijs Kerkhof               K
8 Mike vd Bungelaar   8 Guus Bussemakers
9 Misja vd Zanden   9 Jorg Hermens
10 Rick Kerkhof   10 Justin Peters
11 Robin Verbruggen   11 Milan Cornelissen
12 Tijn vd Cruijsen   12 Nico Ren
13 Tim Kerstens               K       13 Rein Weren
14 Wessel Klomp   14 Rick Reijnen
15 William v Dommelen   15 Sam de Vos
      16 Sjors Gabriels
T/L Jasper Bergmans      
T/L Justin Jacops   T/L Erik Reijnen
L Jurgen Kremers   T Patrick Hermens
      L Erik Gabriëls
         
         
  JO15-1 (11x11)     JO15-2 (11x11)
1 Cas Vloet   1 Ben van der Horst
2 Devin Bisschops   2 Fabian Arts
3 Dion Hermanussen      K   3 Gies Janssen
4 Dylan van de Wetering   4 Guus Watervoort
5 Fabian van Rooij   5 Leroy Josephs
6 Fey Loeffen   6 Milan Gommans
7 Jorne vd Laar   7 Okke Goossens
8 Luc v Tienen   8 Peke Loeffen
9 Naomi Jacobs   9 Rick Driessen
10 Noah vd Heuvel   10 Robin Cornelissen
11 Puck Berends   11 Stan Thelosen           
12 Tycho Netten   12 Timo van Lith              K  
13 Wes Verweijen   13 Wout Daverveld
         
T <Vacature>   T <Vacature>
L Pamela Bisschops   L Willy Roefs
ass. Willie Vloet   L <Vacature>
         
         
  JO15-3 (11x11)     JO13-1G (11x11)
1 Ian Kooistra   1 Adam Bouaazzaoui
2 Jamie Polman   2 Cas de Kleijn            K    
3 Jard Peters   3 Giel v Dijk
4 Joshua Broeren   4 Loek Werts
5 Lars Toenders                     5 Marinus Klop
6 Lars van Eijbergen   6 Milan v Boxtel
7 Lars van der Cruijsen   7 Niek Willems
8 Marijn van der Heijden   8 Niels Arts
9 Mees Raaymakers   9 Noud Janssen
10 Milan Emons                      10 Pim Driessen
11 Niek van Osch   11 Randy vd Loo
12 Noud van der Burgt   12 Roy v Schipstal
             13 Sam Koole
      14 Sven vd Hurk
T/L Sven Kuipers      
T/L Kjell Cornelissen   T/L Tim Wijdeven
L René Raaijmakers   T Bas Kremers
         
         
  JO12-1 (8x8)     JO12-2G (8x8)
1 Boyd Verweijen   1 Jason Geurts v Kessel
2 Giel Hermsen   2 Jawad Bouazza
3 Jens v Hal   3 Jens Hermens
4 Koen de Klein   4 Joost Albers
5 Mano de Klein   5 Jurre Verweijen
6 Max Hendriks   6 Luca v Katwijk
7 Merle Kerkhof (K)   7 Quinn Polman
8 Ravi Lakenberg   8 Siem Kremers      
9 Roob Hurkmans   9 Steef van Bergen
10 Sem de Kleijn   10 Storm Goossens
11 Timo Rossen   11 Thijn vd Linden
      12 Juup Minten
         
T/L Marc Lakenberg   T/L Jeroen Kremers
T Jesse van de Ven   T/L Jan Geurts van Kessel
L Robert Hurkmans      
         
         
  JO11-1 (8x8)     JO11-2 (8x8)
1 Enzo Nabuurs   1 Bart Nabuurs
2 Jay Janssen   2 Bart v Roosmalen
3 Jens van Mill   3 Bram Peters
4 Mats Janssen   4 Brett van Berlo
5 Mohamed Yaslam     5 Emre Wassink
6 Siem Cornelissen   6 Jannes vd Weem
7 Theije Nass   7 Jorne vd Burgt
8 Thom v Wichen   8 Kevin van Hout
9 Ties Postma   9 Nick v Schipstal
10 Tijn Hermens   10 Steef Weren
11 Tijn Rovers   11 Wes van Nunen
12 Wout Albers      
      L <Vacature>
T/L Edwin Nass   L Mitchell Bisschops
T/L Kevin Nabuurs   T Hylke Kerstens
T Gijs Toonen   T <Vacature>
         
         
  JO10-1 (6x6)     JO10-2 (6x6)
1 Faas van Hal    1 Giel de Klein
2 Fedde Janssen   2 Jesse van Tienen
3 Ollie vd Weem (K)   3 Marijn Arts
4 Onne Barten   4 Rens Rossen (K)
5 Pleun Kremers   5 Rik Smits
6 Sem van der Linden   6 Sem Keijsers
7 Teun de Vet   7 Tim van der Linden
8 Wessel vd Hoogenhoff      
         
T/L Appie van der Linden   T/L Marcel van der Linden
T/L Dennis Barten   T/L Frank Keijsers
         
         
  JO10-3 (6x6)      
1 Britt Hendriks      
2 Juul v.d. Heuvel      
3 Lars Claassen      
4 Mees Albers      
5 Plien Werts      
6 Senn Hurkmans (K)      
7 Thijn Peters      
         
T Robin Manders      
T Cindy Peeters      
L Jeroen van den Heuvel      
L Robert Hurkmans      
         
         
  JO9-1 (6x6)     JO9-2 (6x6)
1 Finn van Haren   1 Breg van Mill
2 Hilde van Hal   2 Daan Driessen
3 Jens Toonen   3 Jake van der Cruijsen
4 Joud Cheikha   4 Jelne v.d. Burgt
5 Lars Toonen   5 Kay van Nunen
6 Maddox Nabuurs   6 Len ten Have
7 Mees de Vet   7 Lizzy Bisschops
8 Sepp v.d. Cruijssen   8 Niek Kuijpers
9 Sil Arts   9 Stan de Klein
         
T/L Hans Kersten      
L Marcel Arts   T/L Bas van Nunen
L Michiel de Vet      
         
         
  JO8-1 (6x6)     JO7
1 Isa Nabuurs   1 Stan van Vorst
2 Luuk Nabuurs   2 Cas vd Hoogenhoff
3 Kick Nabuurs   3 Bram Rovers
4 Floor de Vet   4 Suus Toonen
5 Ritse Keijsers   5 Jorg van Boxtel
6 Rens Weeren   6 Janne vd Linden
7 Dax Ten Have   7 Raf Peeters
8 Sven Hermens   8 Lucas Gerritsma
         
T/L Koos Nabuurs   T  Rene van Boxtel
T     T  
T     T  
         
         
  MO17-1     MO15-1
1 Dian Geerts   1 Britt Roijendijk
2 Joyce Ren   2 Silke v Schipstal
3 Jet van Elk   3 Renske de Kleijn
4 Danica vd Heuvel   4 Ivora Gerrits
5 Renske van Tienen   5 Megan vd Wetering
6 Mees van den Elzen   6 Lieze Uijen
7 Wies Nabuurs   7 Amber Royendijk
8 Britt van Eijbergen   8 Lindsay v/d Bungelaar
9 Lizzy Mauga   9 Mara Peters
10 Suze van gemert   10 Sanne Cornelissen
11 Nina Broeren   11 Shirley Verhaegh
12 Sem Hermens   12 Jasmijn vd Wiel
13 Anouk Beerendonk   13 Sanne Toenders
14 Sylke v/d Boogaard   14 Noor Driessen
15 Arwen Ostrowski      
         
T/L Leo van Eijbergen   T/L Stan Peters
L Marcel van Gemert   T/L Dave Driessen
Deel pagina met

Juliana feliciteert

Clubgegevens

RKSV Juliana, Mill

RKSV Juliana is opgericht op 1 augustus 1919 en onderscheiden met de Koninklijke Erepenning tijdens het 75-jarige jubileum in 1994.

Adres sportpark:
Langenboomseweg 7
5451 JH Mill
0485-452139
Plan uw route
Postadres:
Molenstraat 6 
5451 BC Mill
06-36198697
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.