Jeugdnieuws

Update teamindelingen

teamindelingen

Hieronder treft u de update aan van 29-8-2018 met de indelingen voor de Juliana jeugd voor de najaarsreeks van het aankomende seizoen. Zoals u ook in het overzicht kunt zien zijn er nog diverse staf vacatures. Hebt u nog wat tijd over, en wilt u uw trainer/coach carriere een boost geven stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Deze indeling is aangevuld met de teams JO9-2, JO9-3G, JO8-1 en JO8-2G. Tevens ziet u onder alle teams de namen van de betreffende trainer(s)/leider(s) staan. Voor sommige teams zijn wij echter nog dringend op zoek naar een trainer en/of leider.  

 De Technische Commissie jeugd

 

JO19-1   JO19-2      
Stan vd Elzen   Luuk Roefs      
Kevin Bussemaker   Jay Kahlert      
Stan Peters   Jesse Gommans      
Silas vd Zanden   Jurg Verhoeven      
Stein Gerrits   Ipet Motika      
Stijn Toonen   Bas Coppens      
Joost Roelofsen   Tom vd Hoven      
Joppe Brouwer   Christiaan Oexman      
Luuk Arts   Mick Verhoeven      
Sven vd Voort   Mitchel Bisschops      
Stijn Janssen   Bart Willems      
Tom Reijnen                     Sem Jilesen      
Robin Willemsen   Jis Arts      
Freek v Sambeek          
           
Jasper Bergmans T/L Vacature T    
Marcel Olivier L Vacature L    
           
           
JO17-1   JO17-2      
Kjell Cornelissen   Rein Weren      
Jesse vd Ven   Frits vd Boogaard      
Niels Maas   Sjors Gabriels      
Cas Brienen   Milan Cornelissen      
Mike vd Bungelaar   Cen v Dijk      
Misja vd Zanden   Kay Heijnemans                 
Bas Kremers   Justin Peters      
Wessel Klomp   Sam de Vos      
Tim Kerstens                     Nico Ren      
Gijs Thoonen   Bram Jansen      
Jarne Schaap   Kay v Lith      
William v Dommelen   Peke Loeffen       
Robin Verbruggen   Gijs Kerkhof                   
Rick Kerkhof   Daan Kerstens                       
Daan Raaijmakers   Ty Hoogerwerf      
    Jorg Hermens      
     Bowie Arts      
           
Dominique Pichel T/L Vacature    
Jurgen Kremers L Vacature T    
Nicky v.d. Broek Gerard v/d Boogaard L    
           
           
JO15-1   JO15-2      
Tijn vd Cruijsen   Robin Cornelissen      
Bram v Osch   Stan Thelosen                
Rick Reijnen   Fabian Arts      
Devin Bisschops   Rick Driessen      
Puck Berends   Guus Watervoort      
Jorne vd laar   Lucas vd Heijden      
Cas Vloet   Ben vd Horst      
Fabian van Rooij   Leroy Josephs      
Guus Bussemaker   Wout Daverveld      
Tycho Netten   Okke Goossens      
Moos vd Ven   Milan Gommans      
Niek Hermanussen   Julian Verheijen             
Timo v Lith                 Gies Janssen      
Dylan vd Wetering          
           
Peter v.d. Cruijsen T/L Ton Josephs L    
Pamela Bisschops T/L Nico Cornelissen L    
Eric Reijnen T/L   Vacature    
Willie Vloet  T/L         
           
JO13-1G   JO13-2      
Dion Hermanussen       Noud vd Burgt      
Robin v Eenbergen   Mees Raaymakers      
Joshua Broeren   Lars Toenders                    
Wes Verweijen   Marijn vd Heijden      
Lars vd Cruijsen   Tijs Bulkens                        
Niek v Osch   Jard Peters      
Fey Loeffen            Ian Kooistra      
Luc v Tienen   Milan Emons                         
Noah vd Heuvel   Jamie Polman      
Naomi Jacobs   Davey Verstegen      
Lars v Eijbergen   Pim Driessen      
Sam Koole   Giel v Dijk      
Randy vd Loo   Storm Goossens      
Loek Werts          
           
Jord Thijssen L/T Willy Roefs L    
Maarten van Tienen Freddy Peters T    
Jim Broeren T Ed Bulkens     
           
           
JO12-1          
Noud Janssen          
Milan v Boxtel          
Adam Bouaazzaoui          
Cas de Kleijn                          
Sven vd Hurk          
Roy v Schipstal          
Niek Willems          
Niels Arts          
Marinus Klop          
           
Tim Wijdeven T/L        
Joep Cuppen T/L        
Michel van Boxtel L        
           
           
JO11-1G    JO11-2      
Boyd Verweijen   Joost Albers      
Koen de Klein   Luca v Katwijk      
Ravi Lakenberg   Siem Kremers            
Max Hendriks   Steef van Bergen      
Timo Rossen   Jason Geurts v Kessel      
Jens v Hal   Jens Hermens      
Giel Hermsen   Jawad Bouazza      
Roob Hurkmans   Thijn vd Linden      
Sem de Kleijn   Jurre Verweijen      
Merle Kerkhof           
           
Marc Lakenberg T/L Jeroen Kremers T/L    
Robert Hurkmans L Jan Geurts-van Kessel T/L    
 Jesse v/d Ven        
           
JO10-1   JO10-2   JO10-3  
Theije Nass   Tijn Hermens   Emre Wassink  
Mats Janssen   Thom v Wichen   Ties Postma  
Jay Janssen   Siem Cornelissen   Jens van Mill  
Enzo Nabuurs   Kevin van Hout   Nick v Schipstal  
Mohamed Yaslam     Bart v Roosmalen   Wes van Nunen  
Quinn Polman   Mano de Klein   Bart Nabuurs  
Tijn Rovers   Brett v Berlo   Bram Peters  
Wout Albers   Jannes vd Weem   Jorne vd Burgt  
        Steef Weren  
           
Wessel Klomp Hylke Kerstens T Bas van Nunen T
Kevin Nabuurs T/L Edwin Cornelissen L Ronald van Mill L
Edwin Nass T/L Eric van Lieshout T/L    
Bas Kremers        
           
JO9-1   JO9-2   JO9-3G  
Teun de Vet   Rik Smits   Senn Hurkmans  
Wessel vd Hoogenhoff   Jesse van Tienen   Juul v.d. Heuvel  
Faas van Hal    Tim van der Linden   Thijn Peters  
Onne Barten   Denny Verstegen   Lars Claassen  
Sem van der Linden   Marijn Arts   Renske Megens  
Ollie vd Weem   Rens Rossen   Plien Werts  
Fedde Janssen   Sem Keijsers   Pleun Kremers  
        Mees Albers  
           
Dennis Barten T/L Marcel v.d. Linden T/L Jeroen Kremers T/L
Jurgen van Hal L Joost van Tienen T/L Jeroen v.d. Heuvel T/L
           
           
JO8-1   JO8-2G    JO-7  
Sil Arts   Kay van Nunen   Isa Nabuurs   
Mees de Vet   Sepp v.d. Cruijssen   Micah Broeren   
Finn van Haren   Lizzy Bisschops   Luuk Nabuurs   
Len ten Have   Hilde van Hal   Stan v/d Vorst   
Stan de Klein   Breg van Mill   Kick Nabuurs   
Maddox Nabuurs   Lars Toonen      
Jelne v.d. Burgt   Jens Toonen      
Niek Kuijpers   Daan Driessen      
Lyo Abrams   Elvinas Danilovas       
Majd al Humaidan   Joud Cheikha      
           
Michiel de Vet L Jurgen van Hal T Koos Nabuurs 
Marcel Arts L Frank v.d. Cruijssen L  Vacature  
Hans Kersten  T Bas van Nunen L    
           
           
MO19-1   MO15-1   MO13-1  
Rena Cornelissen   Joyce Ren   Britt Roijendijk  
Michelle van Soest   Mees van den Elzen   Renske de Kleijn  
Isa Schaap   Wies Nabuurs   Ivora Gerrits  
Megan Schep   Britt v Eijbergen   Megan vd Wetering  
Myrthe Uyen   Lizzy Mauga   Lieze Uijen  
Kimberly Josephs          Suze v Gemert   Amber Royendijk  
Danica v/d Heuvel   Nina Broeren   Lindsay vd Bungelaar  
Inass Bouaazzaoui   Arwen Ostrowski   Mara Peters  
Wylke v Gemert   Sylke vd Boogaard   Sanne Toenders  
Jet van Elk   Sanne Cornelissen   Jasmijn vd Wiel  
Silvie Arts   Anouk Beerendonck   Noor Driessen   
Evi vd Ven   Sem Hermens      
Dian Geerts   Silke v Schipstal      
Romy Emons   Shirley Verhaegh      
Renske v Tienen          
         
           
Johnny v.d. Ven T/L Leo van Eijbergen T/L Lesley de Kleijn T/L
Han Schaap T/L Jim Broeren T/L Stan Peters T/L
Anselm van Elk L Marcel van Gemert T/L Dave Driessen L
Annemiek v.d. Rijdt L     Jochen v.d. Wiel L
Miella van Soest L        
           
           
Deel pagina met

Juliana feliciteert

Clubgegevens

RKSV Juliana, Mill

RKSV Juliana is opgericht op 1 augustus 1919 en onderscheiden met de Koninklijke Erepenning tijdens het 75-jarige jubileum in 1994.

Adres sportpark:
Langenboomseweg 7
5451 JH Mill
0485-452139
Plan uw route
Postadres:
Molenstraat 6 
5451 BC Mill
06-36198697
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.