Update teamindelingen - RKSV Juliana Mill

Jeugdnieuws

Update teamindelingen

teamindelingen

Hieronder treft u een update aan van de indelingen voor de Juliana jeugd voor de najaarsreeks van het aankomende seizoen. Zoals u ook in het overzicht kunt zien zijn er nog diverse staf vacatures. Hebt u nog wat tijd over, en wilt u uw trainer/coach carriere een boost geven stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Deze indeling is aangevuld met de teams JO9-2, JO9-3G, JO8-1 en JO8-2G. Tevens ziet u onder alle teams de namen van de betreffende trainer(s)/leider(s) staan. Voor sommige teams zijn wij echter nog dringend op zoek naar een trainer en/of leider.  

 De Technische Commissie jeugd

 

JO19-1   JO19-2      
Stan vd Elzen   Luuk Roefs      
Kevin Bussemaker   Jay Kahlert      
Stan Peters   Jesse Gommans      
Silas vd Zanden   Jurg Verhoeven      
Stein Gerrits   Ipet Motika      
Stijn Toonen   Bas Coppens      
Joost Roelofsen   Tom vd Hoven      
Joppe Brouwer   Christiaan Oexman      
Luuk Arts   Mick Verhoeven      
Sven vd Voort   Mitchel Bisschops      
Stijn Janssen   Bart Willems      
Tom Reijnen                     Sem Jilesen      
Robin Willemsen   Jis Arts      
Freek v Sambeek          
           
Jasper Bergmans T/L Vacature T    
Marcel Olivier L Vacature L    
           
           
JO17-1   JO17-2      
Kjell Cornelissen   Rein Weren      
Jesse vd Ven   Frits vd Boogaard      
Niels Maas   Sjors Gabriels      
Cas Brienen   Milan Cornelissen      
Mike vd Bungelaar   Cen v Dijk      
Misja vd Zanden   Kay Heijnemans                 
Bas Kremers   Justin Peters      
Wessel Klomp   Sam de Vos      
Tim Kerstens                     Nico Ren      
Gijs Thoonen   Bram Jansen      
Jarne Schaap   Kay v Lith      
William v Dommelen   Peke Loeffen       
Robin Verbruggen   Gijs Kerkhof                   
Rick Kerkhof   Daan Kerstens                       
Daan Raaijmakers   Ty Hoogerwerf      
    Jorg Hermens      
           
Dominique Pichel T/L        
Jurgen Kremers L Hans Weren T    
Nicky v.d. Broek Vacature L    
           
           
JO15-1   JO15-2      
Tijn vd Cruijsen   Robin Cornelissen      
Bram v Osch   Stan Thelosen                
Rick Reijnen   Fabian Arts      
Devin Bisschops   Rick Driessen      
Puck Berends   Guus Watervoort      
Jorne vd laar   Niels de la Croix      
Cas Vloet   Lucas vd Heijden      
Fabian van Rooij   Ben vd Horst      
Guus Bussemaker   Leroy Josephs      
Tycho Netten   Wout Daverveld      
Moos vd Ven   Okke Goossens      
Niek Hermanussen   Milan Gommans      
Timo v Lith                 Julian Verheijen               
Dylan vd Wetering   Gies Janssen      
           
Peter v.d. Cruijsen T/L Ton Josephs L    
Pamela Bisschops T/L Vacature  T    
Vacature        
           
           
JO13-1G   JO13-2      
Dion Hermanussen       Noud vd Burgt      
Robin v Eenbergen   Mees Raaymakers      
Joshua Broeren   Lars Toenders                    
Wes Verweijen   Marijn vd Heijden      
Lars vd Cruijsen   Tijs Bulkens                        
Niek v Osch   Jard Peters      
Fey Loeffen                          Ian Kooistra      
Luc v Tienen   Milan Emons                         
Noah vd Heuvel   Jamie Polman      
Naomi Jacobs   Davey Verstegen      
Lars v Eijbergen   Pim Driessen      
Sam Koole   Rami Alhaj Hamdo      
Randy vd Loo   Giel v Dijk      
Loek Werts   Storm Goossens      
           
Jord Thijssen L/T Willy Roefs L    
Maarten van Tienen Vacature  T    
Vacature T        
           
           
JO12-1          
Noud Janssen          
Milan v Boxtel          
Adam Bouaazzaoui          
Cas de Kleijn                          
Sven vd Hurk          
Roy v Schipstal          
Niek Willems          
Niels Arts          
Marinus Klop          
           
Tim Wijdeven T/L        
Joep Cuppen T/L        
Michel van Boxtel L        
           
           
JO11-1G    JO11-2      
Boyd Verweijen   Joost Albers      
Koen de Klein   Luca v Katwijk      
Ravi Lakenberg   Siem Kremers            
Max Hendriks   Steef van Bergen      
Timo Rossen   Jason Geurts v Kessel      
Jens v Hal   Jens Hermens      
Giel Hermsen   Jawad Bouazza      
Roob Hurkmans   Thijn vd Linden      
Sem de Kleijn   Jurre Verweijen      
Merle Kerkhof           
           
Marc Lakenberg T/L Jeroen Kremers T/L    
Robert Hurkmans L Jan Geurts-van Kessel T/L    
           
           
JO10-1   JO10-2   JO10-3  
Theije Nass   Tijn Hermens   Emre Wassink  
Mats Janssen   Thom v Wichen   Duke v Lieshout  
Jay Janssen   Siem Cornelissen   Jens van Mill  
Enzo Nabuurs   Kevin van Hout   Nick v Schipstal  
Mohamed Yaslam     Bart v Roosmalen   Wes van Nunen  
Quinn Polman   Mano de Klein   Bart Nabuurs  
Tijn Rovers   Brett v Berlo   Bram Peters  
Wout Albers   Jannes vd Weem   Jorne vd Burgt  
        Steef Weren  
           
    Hylke Kerstens T Bas van Nunen T
Kevin Nabuurs T/L Edwin Cornelissen L Ronald van Mill L
Edwin Nass T/L Vacature L    
           
           
JO9-1   JO9-2   JO9-3G  
Sem Raaymakers   Teun de Vet   Senn Hurkmans  
Wessel vd Hoogenhoff   Rik Smits   Juul v.d. Heuvel  
Faas van Hal    Jesse van Tienen   Thijn Peters  
Onne Barten   Tim van der Linden   Lars Claassen  
Sem van der Linden   Denny Verstegen   Renske Megens  
Ollie vd Weem   Marijn Arts   Plien Werts  
Fedde Janssen   Rens Rossen   Pleun Kremers  
    Sem Keijsers   Mees Albers  
           
Dennis Barten T/L Marcel v.d. Linden T/L Jeroen Kremers T/L
Jurgen van Hal L Joost van Tienen T/L Jeroen v.d. Heuvel T/L
           
           
JO8-1   JO8-2G      
Sil Arts   Kay van Nunen      
Mees de Vet   Sepp v.d. Cruijssen      
Finn van Haren   Lizzy Bisschops      
Len ten Have   Hilde van Hal      
Stan de Klein   Breg van Mill      
Maddox Nabuurs   Lars Toonen      
Jelne v.d. Burgt   Jens Toonen      
Niek Kuijpers          
           
Michiel de Vet L Jurgen van Hal T    
Marcel Arts L Frank v.d. Cruijssen L    
Vacature  T Bas van Nunen L    
           
           
MO19-1   MO15-1   MO13-1  
Rena Cornelissen   Danica vd Heuvel   Britt Roijendijk  
Michelle van Soest   Joyce Ren   Renske de Kleijn  
Isa Schaap   Mees van den Elzen   Ivora Gerrits  
Megan Schep   Wies Nabuurs   Megan vd Wetering  
Myrthe Uyen   Britt v Eijbergen   Lieze Uijen  
Kimberly Josephs          Lizzy Mauga   Amber Royendijk  
Serena vd Bovenkamp   Suze v Gemert   Lindsay vd Bungelaar  
Jenny v Alphen             Nina Broeren   Mara Peters  
Inass Bouaazzaoui   Arwen Ostrowski   Sanne Toenders  
Wylke v Gemert   Larissa vd Bovenkamp   Jasmijn vd Wiel  
Jet van Elk   Sylke vd Boogaard   Noor Driessen  
Silvie Arts   Sanne Cornelissen      
Evi vd Ven   Anouk Beerendonck      
Dian Geerts   Sem Hermens      
Romy Emons   Silke v Schipstal      
Renske v Tienen   Shirley Verhaegh       
Chayenne vd Bovenkamp        
           
Johnny v.d. Ven T/L Leo van Eijbergen T/L Lesley de Kleijn T/L
Han Schaap T/L Jim Broeren T/L Stan Peters T/L
Anselm van Elk L Marcel van Gemert T/L Dave Driessen L
Annemiek v.d. Rijdt L     Jochen v.d. Wiel L
Miella van Soest L        
           
           
Deel pagina met

Juliana feliciteert

Clubgegevens

RKSV Juliana, Mill

RKSV Juliana is opgericht op 1 augustus 1919 en onderscheiden met de Koninklijke Erepenning tijdens het 75-jarige jubileum in 1994.

Adres sportpark:
Langenboomseweg 7
5451 JH Mill
0485-452139
Plan uw route
Postadres:
Molenstraat 6 
5451 BC Mill
06-36198697
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.