Jeugdnieuws

Indelingen jeugd najaar seizoen 2018-2019

Hier treft u de indelingen aan voor de Juliana jeugd voor de najaarsreeks van het aankomende seizoen. Dit geldt voor JO19-1 t/m JO9-1 en alle meisjesteams. JO9-2 en lager worden op een later tijdstip bekend gemaakt. Dit ivm mogelijke aanmeldingen van nieuwe leden.

 We geven nadrukkelijk aan dat het gaat om indelingen die van toepassing zijn op de najaarsreeks. In de winterstop kijkt de TC jeugd opnieuw naar de indelingen en vinden er mogelijk aanpassingen plaats. Het samenstellen van de indelingen vormde dit jaar een nog grotere uitdaging dan in andere seizoenen, Zo zijn er relatief veel spelers en speelsters ingedeeld in een hogere of lagere leeftijdscategorie, dan waar ze qua leeftijd thuis horen. Wij rekenen op ieders begrip en medewerking in deze.

Tot slot wensen we alle spelers en begeleiding een heel fijn voetbalseizoen toe, waarbij plezier en succes hand in hand gaan.

De Technische Commissie jeugd
Peter vd Cruijsen
Appie vd Linden
Roland Klomp
Jurgen Kremers
Kevin Nabuurs
Jeroen Kremers

Voor JO-19 1 is er een bijeenkomst in de kantine op 12-7 om 19:30 uur.

JO19-1   JO19-2   MO19-1
Stan vd Elzen   Luuk Roefs   Rena Cornelissen
Kevin Bussemaker   Jay Kahlert   Michelle van Soest
Stan Peters   Jesse Gommans   Isa Schaap
Silas vd Zanden   Jurg Verhoeven   Megan Schep
Stein Gerrits   Ipet Motika   Myrthe Uyen
Stijn Toonen   Bas Coppens   Kimberly Josephs       
Joost Roelofsen   Tom vd Hoven   Serena vd Bovenkamp
Joppe Brouwer   Christiaan Oexman   Jenny v Alphen          
Luuk Arts   Mick Verhoeven   Inass Bouaazzaoui
Sven vd Voort   Mitchel Bisschops   Wylke v Gemert
Stijn Janssen   Jorg Hermens   Jet van Elk
Tom Reijnen                     Bart Willems   Silvie Arts
Robin Willemsen   Sem Jilesen   Evi vd Ven
Freek v Sambeek   Jis Arts   Dian Geerts
        Romy Emons
        Renske v Tienen
JO17-1   JO17-2   Chayenne vd Bovenkamp
Kjell Cornelissen   Rein Weren    
Jesse vd Ven   Frits vd Boogaard    
Niels Maas   Sjors Gabriels    
Cas Brienen   Milan Cornelissen    
Mike vd Bungelaar   Cen v Dijk    
Misja vd Zanden   Kay Heijnemans               
Bas Kremers   Justin Peters    
Wessel Klomp   Sam de Vos    
Tim Kerstens                     Nico Ren    
Gijs Thoonen   Bram Jansen    
Jarne Schaap   Kay v Lith    
William v Dommelen   Peke Loeffen     
Robin Verbruggen   Gijs Kerkhof                 
Rick Kerkhof   Daan Kerstens                     
Daan Raaijmakers   Ty Hoogerwerf    
         
         
JO15-1   JO15-2   MO15-1
Tijn vd Cruijsen   Robin Cornelissen   Danica vd Heuvel
Bram v Osch   Stan Thelosen             Joyce Ren
Rick Reijnen   Fabian Arts   Mees van den Elzen
Devin Bisschops   Rick Driessen   Wies Nabuurs
Puck Berends   Guus Watervoort   Britt v Eijbergen
Jorne vd laar   Niels de la Croix   Lizzy Mauga
Cas Vloet   Lucas vd Heijden   Suze v Gemert
Fabian van Rooij   Ben vd Horst   Nina Broeren
Guus Bussemaker   Leroy Josephs   Arwen Ostrowski
Tycho Netten   Wout Daverveld   Larissa vd Bovenkamp
Moos vd Ven   Okke Goossens   Sylke vd Boogaard
Niek Hermanussen   Milan Gommans   Sanne Cornelissen
Timo v Lith                 Julian Verheijen            Anouk Beerendonck
Dylan vd Wetering   Gies Janssen   Sem Hermens
        Silke v Schipstal
        Shirley Verhaegh 
         
         
JO13-1G   JO13-2   MO13-1
Dion Hermanussen       Noud vd Burgt   Britt Roijendijk
Robin v Eenbergen   Mees Raaymakers   Renske de Kleijn
Joshua Broeren   Lars Toenders                 Ivora Gerrits
Wes Verweijen   Marijn vd Heijden   Megan vd Wetering
Lars vd Cruijsen   Tijs Bulkens                     Lieze Uijen
Niek v Osch   Jard Peters   Amber Royendijk
Fey Loeffen                          Ian Kooistra   Lindsay vd Bungelaar
Luc v Tienen   Milan Emons                      Mara Peters
Noah vd Heuvel   Jamie Polman   Sanne Toenders
Naomi Jacobs   Davey Verstegen   Jasmijn vd Wiel
Lars v Eijbergen   Pim Driessen   Noor Driessen
Sam Koole   Rami Alhaj Hamdo    
Randy vd Loo   Giel v Dijk    
Loek Werts   Storm Goossens    
         
         
JO12-1        
Noud Janssen        
Milan v Boxtel        
Adam Bouaazzaoui        
Cas de Kleijn                        
Sven vd Hurk        
Roy v Schipstal        
Niek Willems        
Niels Arts        
Marinus Klop        
         
         
JO11-1G    JO11-2    
Boyd Verweijen   Joost Albers    
Koen de Klein   Luca v Katwijk    
Ravi Lakenberg   Siem Kremers          
Max Hendriks   Steef van Bergen    
Timo Rossen   Jason Geurts v Kessel    
Jens v Hal   Jens Hermens    
Giel Hermsen   Jawad Bouazza    
Roob Hurkmans   Thijn vd Linden    
Sem de Kleijn   Sem v Wichen    
Merle Kerkhof    Jurre Verweijen    
         
         
JO10-1   JO10-2   JO10-3
Theije Nass   Tijn Hermens   Emre Wassink
Mats Janssen   Thom v Wichen   Duke v Lieshout
Jay Janssen   Siem Cornelissen   Jens van Mill
Enzo Nabuurs   Kevin van Hout   Nick v Schipstal
Mohamed Yaslam     Bart v Roosmalen   Wes van Nunen
Quinn Polman   Mano de Klein   Bart Nabuurs
Tijn Rovers   Brett v Berlo   Bram Peters
Wout Albers   Jannes vd Weem   Jorne vd Burgt
        Steef Weren
         
JO9-1        
Sem Raaymakers        
Wessel vd Hoogenhoff        
Faas van Hal         
Onne Barten        
Sem van der Linden        
Ollie vd Weem        
Fedde Janssen        
Deel pagina met

Juliana feliciteert

Clubgegevens

RKSV Juliana, Mill

RKSV Juliana is opgericht op 1 augustus 1919 en onderscheiden met de Koninklijke Erepenning tijdens het 75-jarige jubileum in 1994.

Adres sportpark:
Langenboomseweg 7
5451 JH Mill
0485-452139
Plan uw route
Postadres:
Molenstraat 6 
5451 BC Mill
06-36198697
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.