Jeugdnieuws

Indelingen Juliana-jeugd bekend

indeling2016

In navolging van de indeling voor de senioren heeft de KNVB ook de competitie- en bekerindelingen voor de jeugd bekendgemaakt. 

Beker

Alle Julianateams (behalve de MP) beginnen het seizoen op zaterdag 10 september met een poulewedstrijd voor het bekertoernooi. Met uitzondering van JO13-1, JO13-2, JO9-4 en MO13-1 die in poules van drie uitkomen, zijn alle Juliana-teams in poules van vier ingedeeld. Op 17 september staat de tweede bekerwedstrijd op het programma en op 29 oktober is de derde en laatste poulewedstrijd.

Competitie 

De KNVB heeft gelijktijdig met het speelschema voor de beker ook de indelingen voor de najaarsreeksen van de competitie naar buiten gebracht. Het speelschema wordt later naar buiten gebracht, wel is bekend dat de eerste competitiewedstrijd op zaterdag 24 september plaatsvindt.   

Let op het volgende!

Onder 19: voorheen A
Onder 17: voorheen B
Onder 15: voorheen C
Onder 13: voorheen D
Onder 11: voorheen E
Onder   9: voorheen F
 
J = jongensteam
M = meisjesteam
 
ST = Samenwerkend Team

 Bekerindeling

 

 

Beker 1e ronde 2016/2017

         
             
 

Onder 19 - Groep 2 - 28

     

Onder 19 - Groep 2 - 60

 
1 Blauw Geel '38 JO19-2 14:45   1 DAW JO19-3 14:45
2 FC Uden JO19-1 14:45   2 Juliana JO19-2 15:00
3 Juliana JO19-1 15:00   3 DSV JO19-2 15:00
4 HVCH JO19-2 15:15   4 Festilent JO19-2 14:45
             
 

Onder 17 - Groep 2 - 10

     

Onder 17 - Groep 2 - 70

 
1 HBV JO17-1 12:00   1 Constantia JO17-2 12:45
2 Juliana JO17-1 15:00   2 Hapse Boys JO17-2 13:30
3 MOSA '14 JO17-1 13:00   3 Juliana JO17-2G 15:00
4 OSS '20 JO17-2 14:45   4 SES JO17-2 14:30
             
 

Onder 15 - Groep 2 - 012

     

Onder 15 - Groep - 045

 
1 Ruwaard JO15-1 12:00   1 SCV '58 JO15-1 11:30
2 OSS '20 JO15-2 13:00   2 JVC Cuijk JO15-4 13:00
3 JVC Cuijk JO15-3 13:00   3 Juliana JO15-2 13:00
4 Juliana JO15-1 13:00   4 ST Vianen Vooruit/HBV JO15-1 13:30
             
 

Onder 15 Groep 2 - 073

         
1 Gemert JO15-4 11:45        
2 Juliana JO15-3 13:00        
3 Boekel Sport JO15-2 11:30        
4 Festilent JO15-2 13:00        
             
 

Onder 13 Groep 2 - 022

     

Onder 13 Groep 2 - 040

 
1 ST Estria/GVV '57/SCV '58 JO13-2 12:30   1 Juliana JO13-2 10:45
2 Juliana JO13-1 10:45   2 ST SC St. Hubert/De Willy's JO13-1 11:15
3 ST Vianen Vooruit/HBV JO13-1 11:00   3 Vorstenbossche Boys JO13-1 11:30
4 vrij     4 vrij  
             
 

Onder 11 Groep 2 - 03

     

Onder 11 - Groep 3 - 098

 
1 SIOL JO11-1 11:00   1 Venhorst JO11-2 9:00
2 Juliana JO11-1 10:45   2 Juliana JO11-2 10:45
3 Vitesse '08 JO11-1 9:00   3 Odiliapeel JO11-1 11:00
4 FC Uden JO11-1 10:15   4 Boekel Sport JO11-2 10:30
             
 

Onder 11 Groep 4 - 03

     

Onder 11 Groep 4 - 04

 
2 UDI '19 JO11-9 9:00   1 SIOL JO11-4 11:00
1 Festilent JO11-4 9:00   2 JVC Cuijk JO11-4 10:00
3 Juliana JO11-3 10:45   3 Juliana JO11-4 10:45
4 FC Uden JO11-5 10:15   4 ST Constantia/Menos JO11-4 9:00
             
 

Onder 9 Groep 1 - 33

     

Onder 9 Groep 2 - 006

 
1 UDI '19 JO9-2 9:00   1 DSV JO9-2 10:00
2 Gemert JO9-4 10:30   2 ST SC St. Hubert/De Willy's JO9-1 9:30
3 Volkel JO9-1 9:00   3 VIOS '38 JO9-1 9:45
4 Juliana JO9-1 8:45   4 Juliana JO9-2 8:45
             
 

Onder 9 Groep 2 - 016

     

Onder 9 Groep 3 - 12

 
1 Juliana JO9-3G 8:45   1 Festilent JO9-4 9:00
2 Venhorst JO9-2 10:15   2 Hapse Boys JO9-2 9:30
3 JVC Cuijk JO9-4 9:00   3 Juliana JO9-4 8:45
4 Odiliapeel JO9-1G 10:00   4 vrij  
             
 

Onder 9 Groep 3 - 01

     

Onder 9 Groep 3 - 64

 
1 Juliana JO9-5 8:45   1 Juliana JO9-6 8:45
2 Hapse Boys JO9-3 9:30   2 UDI '19 JO9-11 10:15
3 DAW JO9-6 9:00   3 Boekel Sport JO9-7 9:30
4 SES JO9-3 9:30   4 FC Uden JO9-4 9:00
             
 

Meiden onder 17 Groep 1 - 16

     

Meiden onder 15 Groep 1 - 16

 
1 Juliana MO17-1 15:00   1 Festilent MO15-1 13:00
2 Berghem Sport MO17-2 15:00   2 FC de Rakt MO15-1 12:15
3 DAW MO17-1 14:45   3 Juliana MO15-1 13:00
4 Volkel MO17-1 11:30   4 Venhorst MO15-1 13:00
             
 

Meiden onder 13 (7x7) Groep 1 - 8

         
1 vrij          
2 Juliana MO13-1 10:45        
3 Gemert MO13-1 11:45        
4 Vorstenbossche Boys MO13-1 12:00        
             
 

Speelschema:

         
  zaterdag 10 september 2016 2-3    1-4        
  zaterdag 17 september 2016 3-1    4-2        
  zaterdag 29 oktober 2016 3-4    1-2        

 

Competitieindeling: 

 

 

Najaarsreeks 2016

         
             
 

Onder 19 - 2e klasse 2

     

Onder 19 - 3e klasse 3

 
- Estria JO19-1 14:30   - Estria JO19-2 14:30
- Boekel Sport JO19-2 14:45   - ST Astrantia/SV Milsbeek JO19-1 14:30
- SIOL JO19-1 14:30   - Vianen Vooruit JO19-1 15:00
- HBV JO19-1 14:30   - Olympia '18 JO19-2 15:00
- Toxandria JO19-1 15:00   - Heijen JO19-1 15:00
- RKOSV Achates JO19-1 15:00   - Gassel JO19-1 14:30
- Juliana JO19-1 15:00   - De Zwaluw JO19-1 14:30
- SES JO19-1 14:30   - Juliana JO19-2 15:00
- ST De Willy's/SC St. Hubert JO19-1 14:30   - DSV JO19-3 15:00
- Constantia JO19-1 15:00   - Constantia JO19-2 15:00
             
 

Onder 17 - 2e klasse 2

     

Onder 17 - 3e klasse 106

 
- ST HRC '27/Stormvogels '28 JO17-1 14:30   - Volharding JO17-2 15:00
- UDI '19 JO17-3 14:45   - Olympia '18 JO17-3 15:00
- JVC Cuijk JO17-3 15:00   - DSV JO17-2 13:00
- Festilent JO17-1G 13:30   - SV Venray JO17-5 15:00
- FC Uden JO17-1 14:45   - ST SSS '18/Holthees-Smakt JO17-2 15:00
- RKOSV Achates JO17-1G 15:00   - Juliana JO17-2G 15:00
- Juliana JO17-1 15:00   - Constantia JO17-2 12:45
- FC de Rakt JO17-1 14:45   - Hapse Boys JO17-2 13:30
- Constantia JO17-1 14:30   - JVC Cuijk JO17-4 13:00
- Vitesse '08 JO17-1 15:00   - Vitesse '08 JO17-3G 15:00
             
 

Onder 15 - 2e klasse 02

     

Onder 15 - 3e klasse 104

 
- ST Astrantia/SV Milsbeek JO15-1 12:30   - SV Milsbeek/Astrantia JO15-2G 12:30
- JVC Cuijk JO15-2 13:00   - JVC Cuijk JO15-3 13:00
- Volkel JO15-1G 13:15   - Gemert JO15-4 11:45
- SIOL JO15-1 13:00   - ST Elsendorp/Fiducia JO15-1G 11:30
- DSV JO15-1 13:00   - DSV JO15-2G 11:30
- Juliana JO15-1 13:00   - SV Venray JO15-4G 13:30
- Constantia JO15-1 12:45   - GVV '57 JO15-1 13:30
- Hapse Boys JO15-1G 12:30   - Gassel JO15-1 11:30
- Venhorst JO15-1 13:00   - Juliana JO15-2 13:00
- Vitesse '08 JO15-1 11:30   - Menos JO15-1 11:00
             
 

Onder 15 - 3e klasse 106

         
- ST HBV/Vianen Vooruit JO15-2 11:30        
- JVC Cuijk JO15-4 13:00        
- Olympia '18 JO15-3 13:15        
- RKOSV Achates JO15-2 15:00        
- Juliana JO15-3 13:00        
- Constantia JO15-2 12:45        
- Hapse Boys JO15-2 12:30        
- SIOL JO15-2 13:00        
- Vitesse '08 JO15-3 13:00        
- ST De Willy's/SC St. Hubert JO15-2 11:30        
             
 

Onder 13 - 2e klasse 101

     

Onder 13 2e klasse 106

 
- ST Estria/GVV '57/SCV '58 JO13-2 12:30   - ST Estria/GVV '57/SCV '58 JO13-3 9:30
- UDI '19 JO13-3 11:30   - Festilent JO13-2 10:30
- OSS '20 JO13-2 11:30   - Volkel JO13-2 11:30
- DAW JO13-2G 11:30   - FC Uden JO13-3 11:30
- Margriet JO13-2G 11:30   - Juliana JO13-2 10:45
- Juliana JO13-1 10:45   - ST Herpinia/OKSV JO13-1 10:30
- SES JO13-2 11:30   - Odiliapeel JO13-2G 12:00
- Achilles Reek JO13-1 11:30   - FC de Rakt JO13-3 12:15
- ST Ravenstein/SDDL JO13-2 12:00   - VCO JO13-1G 11:00
        - Avesteyn JO13-2 11:30
             
 

Onder 11 - 1e klasse 104

     

Onder 11 - 2e klasse 106

 
- Volharding JO11-2 10:00   - Vianen Vooruit JO11-1 10:00
- SIOL JO11-1 11:00   - JVC Cuijk JO11-3 10:00
- DSV JO11-1 10:00   - Olympia '18 JO11-4 9:15
- SV Venray JO11-5 10:00   - SIOL JO11-3 11:00
- RKOSV Achates JO11-1G 11:00   - DSV JO11-2 10:00
- Juliana JO11-1 10:45   - HBV JO11-1 11:45
- ST Excellent/Westerb. Boys JO11-1 10:30   - Juliana JO11-2 10:45
- ST Constantia/Menos JO11-1 10:00   - SES JO11-2G 9:30
- Hapse Boys JO11-1 9:30   - ST Constantia/Menos JO11-3 10:00
- Vitesse '08 JO11-2 9:00   - Hapse Boys JO11-2 9:30
             
 

Onder 11 - 3e klasse 104

     

Onder 11 - 3e klasse 106

 
- SV Milsbeek JO11-2 11:30   - Estria JO11-2 9:30
- JVC Cuijk JO11-5 10:00   - Boekel Sport JO11-7 10:30
- Gassel JO11-2 9:30   - Gemert JO11-8 9:15
- De Zwaluw JO11-2G 9:30   - Festilent JO11-4 9:00
- RKOSV Achates JO11-4G 11:00   - Volkel JO11-3 9:00
- Astrantia JO11-1G 10:30   - FC Uden JO11-6 10:15
- Juliana JO11-3 10:45   - Juliana JO11-4 10:45
- VIOS '38 JO11-2 9:45   - ST De Willy's/SC St. Hubert JO11-2 9:30
- Vitesse '08 JO11-5 9:00   - Venhorst JO11-3 9:00
- SIOL JO11-4 11:00   - UDI '19 JO11-13 9:00
             
 

Onder 9 - 1e klasse 101

     

Onder 9 - 2e klasse 104

 
- SV Milsbeek JO9-1 9:30   - Boekel Sport JO9-4 9:30
- JVC Cuijk JO9-2 9:00   - UDI '19 JO9-7 9:00
- Olympia '18 JO9-1 8:45   - Festilent JO9-2 9:00
- DSV JO9-1 10:00   - Blauw Geel '38 JO9-6 10:15
- Juliana JO9-1 8:45   - Berghem Sport JO9-6 8:45
- SES JO9-1 11:30   - Juliana JO9-2 8:45
- Constantia JO9-1 10:00   - SES JO9-2 9:30
- Hapse Boys JO9-1 9:30   - Odiliapeel JO9-1G 10:00
- Vitesse '08 JO9-1 10:30   - Venhorst JO9-3 10:15
        - VCO JO9-1G 9:30
             
 

Onder 9 - 2e klasse 105

     

Onder 9 - 3e klasse 101

 
- Estria JO9-1 9:30   - UDI '19 JO9-9 9:00
- Vianen Vooruit JO9-1G 9:45   - Festilent JO9-3 9:00
- JVC Cuijk JO9-3 9:00   - GVV '57 JO9-3 9:00
- SIOL JO9-2 9:00   - HBV JO9-2G 9:30
- GVV '57 JO9-2 9:00   - Gassel JO9-1 9:30
- HBV JO9-1G 10:30   - Juliana JO9-4 8:45
- Juliana JO9-3G 8:45   - SES JO9-3 9:30
- ST SC St. Hubert/De Willy's JO9-1 9:30   - ST SC St. Hubert/De Willy's JO9-2 9:30
- SCV '58 JO9-1 9:30   - Constantia JO9-3 10:00
- ST Constantia/Menos JO9-2 9:00   - Venhorst JO9-4G 10:15
             
 

Onder 9 - 3e klasse 105

     

Onder 9 - 3e klasse 107

 
- JVC Cuijk JO9-5 9:00   - HVCH JO9-10 9:00
- Olympia '18 JO9-5 8:45   - Boekel Sport JO9-6 9:30
- SIOL JO9-3 9:00   - UDI '19 JO9-12 10:15
- Toxandria JO9-2 9:30   - Festilent JO9-5 9:00
- RKOSV Achates JO9-3 9:00   - Blauw Geel '38 JO9-11 10:15
- Juliana JO9-5 8:45   - Erp JO9-5 10:30
- ST Excellent/Westerb. Boys JO9-4 9:30   - FC Uden JO9-4 9:00
- ST Constantia/Menos JO9-4G 9:00   - SCMH JO9-2 10:30
- Hapse Boys JO9-2 9:30   - Juliana JO9-6 8:45
- Vitesse '08 JO9-4 10:30   - Avesteyn JO9-5G 10:00
             
 

Meiden onder 17 - 2e klasse - 1.2

     

Meiden onder 15 - 2e klasse - 1.2

 
- ST Estria/GVV '57/SCV '58 MO17-1 14:30   - ST Estria/GVV '57/SCV '58 MO15-1 13:30
- ST Vianen Vooruit/HBV MO17-1 14:00   - ST HBV/Vianen Vooruit MO15-1 14:00
- Festilent MO17-1 14:00   - JVC Cuijk MO15-1 11:30
- SV Venray MO17-1 11:30   - Festilent MO15-2 12:00
- ST SSS '18/Holthees-Smakt MO17-1 13:00   - DSV MO15-1 13:00
- SES MO17-1 14:30   - Juliana MO15-1 13:00
- JVC Cuijk MO17-2 15:00   - SES MO15-1 13:00
- Juliana MO17-1 15:00   - VIOS '38 MO15-1 12:00
- ST De Zwaluw/Achates MO17-1 13:00   - ST De Zwaluw/Achates MO15-1 11:00
        - ST De Willy's/SC St. Hubert MO15-1 13:30
             
 

Meiden onder 13 - 1e klasse - 1.2

         
- FCV-Venlo MO13-1 12:15        
- Vianen Vooruit MO13-1 11:00        
- Sportclub Irene MO13-1 10:15        
- JVC Cuijk MO13-1 10:00        
- ST SSS '18/Holthees-Smakt MO13-1 12:00        
- SES MO13-1 11:00        
- ST De Willy's/SC St. Hubert MO13-1 11:30        
- VIOS '38 MO13-1 10:45        
- Hapse Boys MO13-1 11:00        
- Bieslo MO13-1 10:00        
- Constantia MO13-1 11:15        
- Juliana MO13-1 10:45        
Deel pagina met

Juliana feliciteert

Clubgegevens

RKSV Juliana, Mill

RKSV Juliana is opgericht op 1 augustus 1919 en onderscheiden met de Koninklijke Erepenning tijdens het 75-jarige jubileum in 1994.

Adres sportpark:
Langenboomseweg 7
5451 JH Mill
0485-452139
Plan uw route
Postadres:
Molenstraat 6 
5451 BC Mill
06-36198697
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.