Jeugdnieuws

Update: Indeling jeugdteams

indeling jeugdteams
De TC jeugd is er in geslaagd om een indeling te maken voor de Juliana jeugdteams (F tot en met A) voor het seizoen 2016-2017. 

De indelingen zijn van toepassing op de najaarsreeks van het komende seizoen, dat betekent dat er in de winterstop eventueel verschuivingen plaats kunnen vinden. Voor vragen of opmerkingen kun je richten tot Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

We wensen iedereen een heel fijne vakantie toe, maar ook alvast een geweldig voetbalseizoen!

 De technische commissie jeugd

 

JO19-1 (A1)   JO19-2 (A2)   JO17-1 (B1)   JO17-2G (B2)
Andy Veld   Jaap vd Lans   Kevin Bussemaker   Jesse Gommans
Sven v Casteren   Max v Dijk   Stan Peters   Bas Coppens
Kevin Peters   Bram Lamers   Stan vd Elzen   Tom vd Hoven
Jord Thijssen   Job Groot   Thomas Kamps   Tim Verbruggen
Julian Schoenaker   Niels Strijbosch   Rick Willems   Christiaan Oexman
Mark Teunesen   Haris Motika   Jasper vd Ven   Guus Raaymakers
Vince v Reijmersdal   Richard Knol   Hessel Kerstens   Jay Kahlert
Lars Kerkhof             Giel Cornelissen   Gijs Wijdeven   Jurg Verhoeven
Nicky vd Broek   Coen Kerkhof           Stijn Toonen   Luuk Roefs
Boyd Heijnemans   Rick v Lanen   Silas vd Zanden   Pim Jacobs
Kevin v Casteren   Djezz Kahlert         Stein Gerrits   Ipet Motika
Brett Schep   Joey vd Heijden   Sven vd Voort   Joey Junier 
Lars v Reijmersdal   Tieme Kerstens   Luuk Arts   Mick Verhoeven
Max Hermanussen   Jurre de Man   Joost Roelofsen    
Syb Daverveld   Niek Jilesen             
             
JO15-1 (C1)   JO15-2 (C2)   JO15-3 (C3)   JO13-1 (D1)
Kjell Cornelissen   Jis Arts   Rick Kerkhof   Tijn vd Cruijsen
Stijn Janssen   Sem Jilesen   Daan Raaymakers   Bram v Osch
Niels Maas   Freek v Sambeek   Rein Weren   Jesse v Demen
Jesse vd Ven   Bart Willems   Kay Heijnemans          Rick Reijnen
Robin Willemsen   Tom Reijnen            Milan Cornelissen   Devin Bisschops
Cas Brienen   Rens Janssen   Kay v Lith   Puck Berends
Mike vd Bungelaar   Jesse vd Laar   Frits vd Boogaard   Jorne vd laar
Mischa vd Zanden   Mitchel Bisschops   Neo Berends   Moos vd Ven
Robin Verbruggen   Jorg Hermens   Sjors Gabriels   Guus Bussemaker
Jarne Schaap   Stijn Koelewijn   Cen v Dijk   Tycho Netten
Gijs Toonen   Bram vd Heuvel   Nico Ren   Dylan vd Wetering
Tim Kerstens      Sem de Veer   Justin Peters   Timo v Lith
Bas Kremers   Menno Rietveld   Mahmoud Al Humaidan   Cas Vloet
Wessel Klomp   Levi v Renesse v D   Sam de Vos   Ty Hoogerwerf
William v Dommelen       Rens Rovers   Niek Hermanussen
        Max de la Croix    
             
JO13-2 (D2)   JO11-1 (E1)   JO11-2 (E2)   JO11-3 (E3)
Lucas vd Heijden   Luc v Tienen   Gies Janssen   Sam Koole
Daan Kerstens   Dion Hermanussen   Lars v Eijbergen   Giel v Dijk
Ben vd Horst   Robin v Eenbergen   Jamie Polman   Milan v Boxtel
Gijs Kerkhof   Joshua Broeren   Niek v Osch   Adam Bouaazzaoui
Milan Gommans   Wes Verweijen   Noud vd Burgt   Niek Willems
Niels de la Croix   Lars vd Cruijsen   Mees Raaymakers   Noud Janssen
Guus Watervoort   Randy vd Loo   Noah vd Heuvel   Sven vd Hurk
Robin Cornelissen   Loek Werts   Julian Verheijen         Roy v Schipstal
Tom Nabuurs   Fey Loeffen   Milan Emons   Cas de Kleijn
Stan Thelosen       Lars Toenders   Davey Verstegen
Okke Goossens            
Fabian Arts            
Rick Driessen            
Sem Hofstede            
Fabian van Rooij            
Wout Daverveld            
             
JO11-4 (E4)   JO9-1 (F1)   MO17-1 (MB1)   MO15-1 (MC1)
Jason Geurts-van Kessel   Marinus Klop   Rena Cornelissen   Dian Geerts
Marijn vd Heijden   Max Hendriks   Michelle van Soest   Danjel Cornelissen   
Thijs Bulkens   Koen de Klein   Mirre van de Laar   Mees van den Elzen
Rami Alhaj Hamdo   Lars Verweijen   Wassila Bouazza   Romy Emons
Jard Peters   Youri Verbeek   Isa Schaap   Danica vd Heuvel
Thim Rovers   Ravi Lakenberg   Megan Schep   Renske v Tienen
Pim Driessen   Boyd Verweijen   Myrthe Uyen   Allischa Maquine
Niels Arts   Timo Rossen   Jenny v Alphen        Wies Nabuurs
Storm Goossens       Lynn Hermanussen   Britt v Eijbergen
Gabriel Gallardo       Maud v Wanroij   Luna Janssen
        Inass Bouaazzaoui   Lizzy Mauga
        Wylke v Gemert   Suze v Gemert
        Jet van Elk   Nina Broeren
        Silvie Arts   Joyce Ren
        Evi vd Ven   Arwen Ostrowski
             
MO13-1 (MD1)            
Britt Roijendijk            
Sem Hermens            
Naomi Jacobs            
Silke v Schipstal            
Megan vd Wetering            
Lieze Uijen            
Yarrona Netten            
Amber Royendijk            
Lindsay vd Bungelaar            

 

JO9-2  (F2)

JO9-3G  (F3G)

JO9-4 (F4)

JO9-5 (F5)

JO9-6 (F6)

Giel Hermsen

Merle Kerkhof

Theije Nass

Enzo Nabuurs

Onne Barten

Sem de Kleijn

Noor Driessen

Duke v Lieshout

Jens van Mill

Tijn Rovers

Jawad Bouazza

Jasmijn  vd Wiel

Bram Peters

Jay Janssen

Tijn Hermens

Siem Kremers  

Jurre Verweijen

Quinn Polman

Wes van Nunen

Mohamed Yaslam

Jens Hermens

Ties Slaats

Brett v Berlo

Siem Cornelisse

Jannes vd Weem

Steef van Bergen

Juup Minten

Jorne vd Burgt

Mano de Klein

Gijs Derks

Joost Albers

Thijn vd Linden

Steef Weren

Nick v Schipstal

Wout Albers

Mouemen Abdullah

Roob Hurkmans

Bart v Roosmalen

Kevin van Hout

Mats Jansen

Luca van Katwijk 

Jens v Hal

 

 

 

 

 

     
Deel pagina met

Juliana feliciteert

Clubgegevens

RKSV Juliana, Mill

RKSV Juliana is opgericht op 1 augustus 1919 en onderscheiden met de Koninklijke Erepenning tijdens het 75-jarige jubileum in 1994.

Adres sportpark:
Langenboomseweg 7
5451 JH Mill
0485-452139
Plan uw route
Postadres:
Molenstraat 6 
5451 BC Mill
06-36198697
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.