Jeugd wedstrijdverslagen

Vernieuwde indeling jeugd seizoen 20-21

De Technische Jeugd Commissie heeft alle aan- en afmeldingen, en alle op en aanmerking op de vorige indeling verwerkt en komt nu met een vernieuwde indeling voor de jeugd voor het komende seizoen. In deze indelingen zijn nu ook de jongste jeugdleden terug te vinden.

         
         
JO19-1    JO19-2 
1 Stijn Janssen   1 Jorg Hermens
2 Sven Kuijpers   2 Jesse vd Ven
3 Niels Maas   3 Mitchel Bisschops
4 Kjell Cornelissen   4 Sjors Gabriels 
5 Robin Willemsen   5 Bram Jansen
6 Daan Raaijmakers   6 Cen v Dijk
7 Gijs Thoonen   7 Frits vd Boogaard
8 Jarne Schaap   8 Milan Cornelissen
9 Mike vd Bungelaar   9 Rein Weren
10 Misja vd Zanden   10 Sam de Vos
11 Rick Kerkhof   11 Justin Peters
12 Tim Kerstens K       12 Kay van Lith
13 William v Dommelen   13 Gijs Kerkhof K
14 Marijn de Wildt      
15 Cas Brienen      
16 Bas Kremers      
17 Wessel Klomp      
         
Trainer Japers Bergmans   Trainer Patrick Hermens 
Ass. trainer Vacature   Leider Hans Weren
Leider Jurgen Kremers      
         
         
         
JO17-1    JO17-2 
1 Tijn vd Cruijsen   1 Peke Loeffen
2 Bram van Osch   2 Guus Bussemakers
3 Tycho Netten   3 Dylan van de Wetering
4 Rick Reijnen   4 Ty Hoogerwerf
5 Moos v.d. Ven   5 Fabian Arts
6 Joure de Wildt   6 Guus Watervoort
7 Cas Vloet   7 Milan Gommans
8 Devin Bisschops   8 Okke Goossens
9 Fabian van Rooij   9 Robin Cornelissen
10 Fey Loeffen   10 Stan Thelosen           
11 Jorne vd Laar   11 Wout Daverveld
12 Dion Hermanussen K        12 Puck Berends
13 Luc v Tienen   13 Timo van Lith K 
14 Noah vd Heuvel   14 Gies Janssen
15 Wes Verweijen   15 Milan Emons
         
Trainer Marcel van Baal    Trainer Jurgen Kremers
Trainer Vacature   Trainer Vacature
Leider Pamela Bisschops   Leider Rudolf Somsen
Leider Vacature     Marc Loeffen
        Jan Joris Gommans
        Walter Arts
         
         
MO17-1   JO15-1
1 Danica v.d. Heuvel   1 Ian Kooistra
2 Suze van gemert   2 Jamie Polman
3 Nina Broeren   3 Noud van der Burgt
4 Myrthe Arts   4 Lars Toenders                  
5 Renske de Kleijn   5 Lars van Eijbergen 
6 Sanne Cornelissen   6 Marijn van der Heijden
7 Wies Nabuurs   7 Mees Raaymakers
8 Britt van Eijbergen K   8 Stijn Hermans
9 Lizzy Mauga   9 Niek van Osch
10 Sem Hermens   10 Lars van der Cruijsen
11 Ivora Gerrits   11 Joshua Broeren
12 Megan vd Wetering   12 Sil Reijnen K
13 Lieze Uijen   13 Roy van Schipstal
14 Amber Royendijk   14 Noud Janssen
15 Mara Peters   15 Pim Driessen
         
         
Trainer Leo van Eijbergen       
Ass. trainer Dian Geerts   T/L Jim Broeren 
Leider Marcel van Gemert   Trainer Vacature
Stage     Leider Rene Raaijmakers
         
         
JO14-1G   JO13-1 
1 Adam Bouaazzaoui   1 Mohamed Hirsi
2 Giel v Dijk   2 Storm Goossens
3 Loek Werts   3 Giel Hermsen
4 Sam Koole   4 Jens v Hal
5 Sven vd Hurk   5 Roob Hurkmans
6 Niels Arts   6 Sem de Kleijn
7 Niek Willems   7 Jason Geurts v Kessel
8 Cas de Kleijn K   8 Jens Hermens
9 Lindsay v.d. Bungelaar   9 Joost Albers
10 Boyd Verweijen   10 Jurre Verweijen
11 Koen de Klein   11 Luca v Katwijk
12 Timo Rossen   12 Siem Kremers K     
13 Marinus Klop   13 Thijn vd Linden
14 Max Hendriks   14 Jawad Bouazza
15 Ravi Lakenberg   15 Quinn Polman
         
T/L Marc Lakenberg   Trainer Sven Kuijpers
T/L Tim Wijdeven   T/L Jeroen Kremers
      T/L Jan Geurts-van Kessel
      Leider Robert Hurkmans
         
         
JO12-1    JO12-2G
1 Mohamed Yaslam     1 Merle Kerkhof K
2 Jay Janssen   2 Sanne Toenders
3 Jens van Mill   3 Mano de Klein
4 Mats Janssen   4 Siem Cornelissen
5 Enzo Nabuurs   5 Daan de Klein
6 Theije Nass   6 Duke van Lieshout
7 Tijn Hermens   7 Tijn Nooijen
8 Tijn Rovers   8 Steef Weren
9 Wout Albers   9 Brett van Berlo
10 Onne Barten   10 Nick van Schipstal
         
T/L Kevin Nabuurs   T/L Wessel Roelofsen
T/L Edwin Nass   T/L Dave Vlaar
Ass. T Bas Kremers   T/L Max van Dijk
         
         
JO12-3       
1 Juup Minten      
2 Ties Slaats       
3 Bram Peters      
4 Wes van Nunen      
5 Jannes vd Weem      
6 Abdirahman Hirsi      
7 Kevin van Hout      
8 Bart Nabuurs      
9 Joep van Lanen      
10 Jorne v.d. Burgt      
         
Trainer Rob Slaats      
Trainer Bas van Nunen      
Leider Willy Roefs      
         
         
JO11-1G   JO11-2G
1 Ollie vd Weem (K)   1 Jesse van Tienen
2 Pleun Kremers   2 Marijn Arts
3 Sem van der Linden   3 Rens Rossen (K)
4 Teun de Vet   4 Thijn Peters
5 Wessel vd Hoogenhoff   5 Sem Keijsers
6 Faas van Hal   6 Giel de Klein
7 Tim van der Linden   7 Lars Claassen
8 Rick Smits   8 Plien Werts
9 Mees Albers   9 Senn Hurkmans (K)
      11 Juul v.d. Heuvel
         
T/L Appie van der Linden   T/L Frank Keijsers
Trainer Jeroen Kremers   Trainer Cindy Peters
Leider  Kees v.d. Weem    Leider Robert Hurkmans
         
         
JO10-1G   JO10-2G
1 Joud Cheikha   1 Stan de Klein 
2 Lars Toonen   2 Daan Driessen
3 Maddox Nabuurs   3 Breg van Mill
4 Mees de Vet   4 Jake van der Cruijsen
5 Sepp v.d. Cruijsen   5 Jelne v.d. Burgt
6 Sil Arts   6 Kay van Nunen
7 Finn van Haren   7 Len ten Have
8 Hilde van Hal   8 Niek Kuijpers
9 Jens Toonen      
10 Kick Nabuurs      
         
Trainer Hans Kersten    T/L Hylke Kerstens
Leider Michiel de Vet       
Leider Marcel Arts       
         
         
JO9-1G    JO8-1G 
1 Isa Nabuurs   1 Thomas van Dijk
2 Luuk Nabuurs   2 Siem Mengerink
3 Floor de Vet   3 Daan de Vet
4 Ritse Keijsers   4 Suus Toonen
5 Guus van Oostwaard   5 Cas  van den Hoogenhoff
6 Sven Hermens   6 Noud Bisschops
7 Feline Driessen   7 Stan van der Vorst
8 Rens Weren    8 Janne van der Linden
9 Guus Donkers      
         
T/L Koos Nabuurs   T/L Marcel van der Linden
T/L Ralf Nauurs   T/L Vacature
         
         
JO8-2    JO7 
1 Koen Litjens   1 Jari van Nunen
2 Hermon Tesfom   2 Tom Reijnen
3 Jasper van Hal   3 Ace Vloet
4 Kees van Schaik   4 Lucas Gerritsma
5 Thijmen van der Steen   5 Toby Geurts-van Kessel
6 Raf Peeters   6 Taim Cheika
7 Bram Rovers   7 Mason Turksma
8 Jorg van Boxtel   8 Jowin van Binsbergen
      9 Merdie Wiljonda
      10 Lars de Gier
      11 Mike Weren
      12 Pepijn van der Werff
T/L Rene van Boxtel   13 Tij Verweijen
T/L Bram Peeters   14 Ross Janssen
         
         
      T/L Robert Verweijen
      T/L Bas van Nunen 
      T/L Jan Geurts van Kessel
         
Deel pagina met

Juliana feliciteert

Clubgegevens

RKSV Juliana, Mill

RKSV Juliana is opgericht op 1 augustus 1919 en onderscheiden met de Koninklijke Erepenning tijdens het 75-jarige jubileum in 1994.

Adres sportpark:
Langenboomseweg 7
5451 JH Mill
0485-452139
Plan uw route
Postadres:
Molenstraat 6 
5451 BC Mill
06-36198697
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.