Jeugd wedstrijdverslagen

Indeling jeugd seizoen 2020-2021

De voorlopige indelingen voor de jeugdteams van Juliana Mill voor het seizoen 2020-2021 zijn bekend. Het betreft de najaarsreeks van het aankomende seizoen. De indelingen voor de JO9 t/m JO7 teams van Juliana Mill worden op een later moment op de website bekendgemaakt.

We wensen iedereen alvast een fijne vakantie en ook een heel fijn voetbalseizoen toe. Voor een eventuele toelichting kunt u mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

             
             
  JO19-1    JO19-2   
  1 Stijn Janssen   1 Jorg Hermens  
  2 Sven Kuijpers   2 Freek v Sambeek  
  3 Niels Maas   3 Jesse vd Ven  
  4 Kjell Cornelissen   4 Jis Arts  
  5 Robin Willemsen   5 Mitchel Bisschops  
  6 Daan Raaijmakers   6 Sem Jilesen  
  7 Gijs Thoonen   7 Sjors Gabriels   
  8 Jarne Schaap   8 Bram Jansen  
  9 Mike vd Bungelaar   9 Cen v Dijk  
  10 Misja vd Zanden   10 Frits vd Boogaard  
  11 Rick Kerkhof   11 Milan Cornelissen  
  12 Tim Kerstens K       12 Rein Weren  
  13 William v Dommelen   13 Sam de Vos  
  14 Marijn de Wildt   14 Justin Peters  
  15 Cas Brienen   15 Kay van Lith  
  16 Bas Kremers   16 Gijs Kerkhof K  
  17 Wessel Klomp        
             
             
  Trainer Japers Bergmans   Trainer Patrick Hermens   
  Ass. trainer Vacature   Leider Vacature  
  Leider Jurgen Kremers        
             
             
             
  JO17-1    JO17-2   
  1 Tijn vd Cruijsen   1 Peke Loeffen  
  2 Bram van Osch   2 Guus Bussemakers  
  3 Tycho Netten   3 Dylan van de Wetering  
  4 Rick Reijnen   4 Ty Hoogerwerf  
  5 Moos v.d. Ven   5 Fabian Arts  
  6 Joure de Wildt   6 Guus Watervoort  
  7 Cas Vloet   7 Milan Gommans  
  8 Devin Bisschops   8 Okke Goossens  
  9 Fabian van Rooij   9 Robin Cornelissen  
  10 Fey Loeffen   10 Stan Thelosen             
  11 Jorne vd Laar   11 Wout Daverveld  
  12 Dion Hermanussen K        12 Puck Berends  
  13 Luc v Tienen   13 Timo van Lith K   
  14 Noah vd Heuvel   14 Gies Janssen  
  15 Wes Verweijen        
             
             
  Trainer Marcel van Baal    Trainer Jurgen Kremers  
  Trainer Vacature   Trainer Vacature  
  Leider Pamela Bisschops   Leider Rudolf Somsen  
  Leider Vacature     Marc Loeffen  
          Jan Joris Gommans  
          Walter Arts  
             
             
  MO17-1        
  1 Danica v.d. Heuvel        
  2 Suze van gemert        
  3 Nina Broeren        
  4 Myrthe Arts        
  5 Renske de Kleijn        
  6 Sanne Cornelissen        
  7 Wies Nabuurs        
  8 Britt van Eijbergen K        
  9 Lizzy Mauga        
  10 Sem Hermens        
  11 Ivora Gerrits        
  12 Megan vd Wetering        
  13 Lieze Uijen        
  14 Amber Royendijk        
  15 Mara Peters        
             
             
  Trainer Leo van Eijbergen         
  Ass. trainer Dian Geerts        
  Leider Marcel van Gemert        
  Stage          
             
             
             
             
             
  JO15-1   JO14-1   
  1 Ian Kooistra   1 Adam Bouaazzaoui  
  2 Jamie Polman   2 Giel v Dijk  
  3 Noud van der Burgt   3 Loek Werts  
  4 Lars Toenders                     4 Sam Koole  
  5 Lars van Eijbergen    5 Sven vd Hurk  
  6 Marijn van der Heijden   6 Randy vd Loo   
  7 Mees Raaymakers   7 Niels Arts  
  8 Milan Emons                      8 Niek Willems  
  9 Stijn Hermans   9 Cas de Kleijn K  
  10 Niek van Osch   10 Lindsay v.d. Bungelaar  
  11 Lars van der Cruijsen   11 Boyd Verweijen  
  12 Joshua Broeren   12 Koen de Klein  
  13 Sil Reijnen K   13 Timo Rossen  
  14 Roy van Schipstal   14 Marinus Klop  
  15 Noud Janssen   15 Max Hendriks  
  16 Pim Driessen   16 Ravi Lakenberg  
             
             
  T/L Jim Broeren    T/L Marc Lakenberg  
  Trainer Vacature   T/L Tim Wijdeven  
  Leider Rene Raaijmakers        
             
             
             
  JO13-1         
  1 Mohamed Hirsi        
  2 Storm Goossens        
  3 Giel Hermsen        
  4 Jens v Hal        
  5 Roob Hurkmans        
  6 Sem de Kleijn        
  7 Jason Geurts v Kessel        
  8 Jens Hermens        
  9 Joost Albers        
  10 Jurre Verweijen        
  11 Luca v Katwijk        
  12 Siem Kremers K             
  13 Thijn vd Linden        
  14 Jawad Bouazza        
  15 Quinn Polman        
             
             
             
  Trainer Sven Kuijpers        
  T/L Jeroen Kremers        
  T/L Jan Geurts-van Kessel        
  Leider Robert Hurkmans        
             
             
             
  JO12-1    JO12-2   
  1 Mohamed Yaslam     1 Merle Kerkhof K  
  2 Jay Janssen   2 Sanne Toenders  
  3 Jens van Mill   3 Mano de Klein  
  4 Mats Janssen   4 Siem Cornelissen  
  5 Enzo Nabuurs   5 Jorne v.d. Burgt  
  6 Theije Nass   6 Duke van Lieshout  
  7 Tijn Hermens   7 Tijn Nooijen  
  8 Tijn Rovers   8 Steef Weren  
  9 Wout Albers   9 Brett van Berlo  
  10 Onne Barten   10 Nick van Schipstal  
             
             
             
  T/L Kevin Nabuurs   T/L Wessel Roelofsen  
  T/L Edwin Nass   T/L Dave Vlaar  
  Ass. T Bas Kremers   T/L Max van Dijk  
             
             
  JO12-3         
  1 Juup Minten        
  2 Ties Slaats         
  3 Bram Peters        
  4 Wes van Nunen        
  5 Jannes vd Weem        
  6 Abdirahman Hirsi        
  7 Kevin van Hout        
  8 Bart Nabuurs        
  9 Joep van Lanen        
  10 Bart van Roosmalen        
             
             
             
  Trainer Rob Slaats        
  Trainer Bas van Nunen        
  Leider Vacature        
             
             
  JO11-1    JO11-2   
  1 Ollie vd Weem (K)   1 Jesse van Tienen  
  2 Pleun Kremers   2 Marijn Arts  
  3 Sem van der Linden   3 Rens Rossen (K)  
  4 Teun de Vet   4 Thijn Peters  
  5 Wessel vd Hoogenhoff   5 Sem Keijsers  
  6 Faas van Hal   6 Giel de Klein  
  7 Tim van der Linden   7 Lars Claassen  
  8 Fedde Janssen   8 Plien Werts  
  9 Rick Smits   9 Senn Hurkmans (K)  
  10 Mees Albers   11 Juul v.d. Heuvel  
             
             
  T/L Appie van der Linden   T/L Robin Manders  
  Leider Kees v.d. Weem    T/L Frank Keijsers  
        Trainer Cindy Peters  
        Leider Robert Hurkmans  
             
             
  JO10-1    JO10-2   
  1 Joud Cheikha   1 Stan de Klein   
  2 Lars Toonen   2 Daan Driessen  
  3 Maddox Nabuurs   3 Breg van Mill  
  4 Mees de Vet   4 Jake van der Cruijsen  
  5 Sepp v.d. Cruijsen   5 Jelne v.d. Burgt  
  6 Sil Arts   6 Kay van Nunen  
  7 Finn van Haren   7 Len ten Have  
  8 Hilde van Hal   8 Niek Kuijpers  
  9 Jens Toonen        
  10 Kick Nabuurs        
             
             
  Trainer Hans Kersten    T/L Hylke Kerstens  
  Leider Michiel de Vet         
  Leider Marcel Arts         
             
             
Deel pagina met

Juliana feliciteert

Clubgegevens

RKSV Juliana, Mill

RKSV Juliana is opgericht op 1 augustus 1919 en onderscheiden met de Koninklijke Erepenning tijdens het 75-jarige jubileum in 1994.

Adres sportpark:
Langenboomseweg 7
5451 JH Mill
0485-452139
Plan uw route
Postadres:
Molenstraat 6 
5451 BC Mill
06-36198697
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.